fbpx
Zespół Mercaton ASI
Zespół zarządzajacy

O sile naszego funduszu świadczy przede wszystkim zespół. Lata doświadczenia na rynku kapitałowym jako zarządzający funduszem czy inwestorzy oraz bezpośrednio przy rozwoju podmiotów jako członkowie zarządu i dyrektorzy finansowi pozwoliły zgromadzić kluczową wiedzę, umiejętności oraz kontakty umożliwiające osiągnięcie kolejnego sukcesu.

Tomasz Nietubyć

Prezes zarządu i Lead Inwestor

Seryjny przedsiębiorca, inwestor oraz manager. Po 8 latach spędzonych w korporacjach od 2010 roku rozwija skutecznie projekty z różnych dziedzin gospodarki. Założyciel i inwestor w firmach z branży FMCG, technologii, gastronomii oraz recyklingu. Odpowiedzialny między innymi za rozwój i ekspansję marek Prodigo, Etno Cafe czy też Doctor Brew. Z sukcesem przeprowadził finansowanie z rynku kapitałowego na ponad pół miliarda złotych w ponad 50 emisjach instrumentów dłużnych oraz kapitałowych.

Paweł Obara

Członek zarządu

Ekspert ds rynku kapitałowego z wieloletnim doświadczeniem zebranym w globalnych instytucjach finansowych. Podczas swojej dotychczasowej kariery pracował w departamentach Zarządzania Ryzykiem, Aktywami oraz w Bankowości Inwestycyjnej. Przygotował i wdrożył ponad 20 procesów restrukturyzacyjnych, fuzji i przejęć spółek portfelowych w funduszach private equity oraz private debt. Założyciel trzech start upów w Polsce: browaru regionalnego, producenta gier komputerowych, producenta i wydawcy gier planszowych. Posiada certyfikat PRM (Professional Risk Manager) oraz CAIA (Chartered Alternative Investment Analyst).

Zespół Mercaton ASI
Zespół wspierający

Emilia Wojtczyk

Kierownik Działu Relacji Inwestorskich

Od 2016 roku związana z rynkiem kapitałowym. Prowadziła biznesowo linie gamingowe oparte o IP podmiotów zewnętrznych. Brała czynny udział w szeregu transakcji kapitałowych. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu oraz prowadzeniu relacji inwestorskich w spółkach prywatnych. Od 5 lat wspiera spółki zajmując się m in tworzeniem dokumentacji spółki i zarządu, dokumentami inwestycyjnymi, a także dłużnymi papierami wartościowymi. Od 2011 roku współpracuje z klientami indywidualnymi i markami, tworząc ich wizerunek. Posiada wysokie umiejętności zarządcze oraz organizacyjne.

Jolanta Duszyńska

Specjalista ds Relacji Inwestorskich

W Mercaton ASI odpowiada za relacje inwestorskie, dokumentację zarówno inwestycyjną jak i spółkową oraz wspiera zespół w codziennej działalności. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Administracja. Dotychczas zbierała doświadczenie w korporacjach oraz kancelariach prawnych zajmujących się procesem windykacji należności pracując zarówno w departamentach administracyjnych jak i finansowych.

Maksymilian Gudyma

Analityk Finansowy

Analityk finansowy z doświadczeniem w analizowaniu projektów pod inwestycje. Biegły w wycenach i controllingu finansowym. Współtworzył działy finansowe w spółkach z wielu branż gdzie tworzył modele finansowe i budżety oraz kontrolował ich wykonanie. Laureat prestiżowego konkursu CFA Research Challenge.